Mađari za dva minuta preokrenuli protiv crne gore, pa sa prvog mesta idu na EP! Ludnicu na "Puškaš areni" gledali su svi u Srbiji!

Kurir 19.11.2023
Mađari za dva minuta preokrenuli protiv crne gore, pa sa prvog mesta idu na EP! Ludnicu na "Puškaš areni" gledali su svi u…

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Crnu Goru rezultatom 3:1 u poslednjoj utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Meč je loše počeo po Mađare, pošto je u 36. minutu Crna Gora došla do vođstva. Tada je Rubežić zatresao mrežu rivala, a od tog pogotka, usledila je potpuna inicijativa domaćeg sastava. Napali su Mađari, zaigrali potpuno ofanzivno i uspeli da slome protivnika u drugom poluvremenu, i to za samo dva minuta. Prvo u 66. a potom i u 68. minutu, a u oba navrata u strelce se upisao Soboslaj koji je rešio pitanje pobednika na ovom meču. Na Evropsko prvenstvo Mađarska se