Čukarički izgubio od Napretka: Ekipa sa Banovog brda ne zna za pobedu na poslednjih šest mečeva u Superligi Srbije

Večernje novosti 22.11.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Napretka savladali su Čukarički rezultatom 1:0 u zaostalom meču 8. kola Superlige Srbije.

FOTO: FK Čukarički Gol odluke na stadion Mladost u Kruševcu postigao je Lazar Zličić u 38. minutu na asistenciju Dušana Stojiljkovića. U 89. minutu rezervista Čukaričkog Mihajlo Cvetković je imao veliku šansu da izjednači, ali je odlično reagovao golman domaće ekipe Vladimir Bajić i skrenuo loptu u korner. Utakmica je odigrana u veoma teškim uslovima, na terenu natopljenom vodom od obilnih kiša koje su prethodnih dana padale u Kruševcu. Čukaričkom je ovo treći