Alaves lako protiv granade: Domaćin tri puta zatresao mrežu i upisao četvrtu pobedu u Primeri

Kurir 24.11.2023

Fudbaleri Alavesa pobedili su na svom terenu Granadu sa 3:1, u meču 14. kola španske Primere.

Strelci za Alaves bili su Raul Torent autogol u 11, Abdermahane Rebah u 38. i Samu Omorodion u 55. minutu. Gol za Granadu postigao je Mirto Uzuni iz penala u 86. minutu. Alaves je zabeležio četvrtu pobedu u prvenstvu i sa 15 bodova zauzima 12. mesto na tabeli. Granada je na 19. poziciji sa sedam poena. U narednom kolu, Alaves će gostovati Majorki, dok će Granada gostovati Real Madridu. (Beta) Pratite Kurir sport na Viberu Kurir