Mirotić i manekeni trojkama utišali arenu: Zvezda ubedljivo poražena od Milana, crveno-beli potpuno nemoćni!

Kurir 24.11.2023

Košarkaši Crvene zvezde izgubii su od Milana u utakmici 10. kola Evrolige rezultatom 71:93 Gledali smo rezultatsku klackalicu u prvom poluvremenu.

Milano je uglavnom bio u minimalnom vođstvu, ipak sjajnom trojkom Teodosića crveno-beli su na odmor otišli sa vođstvom 51:61. Crveno-beli su imali +6 početkom treće četvrtine 47:41 i onda potpuno stali. Milano je došao do čak +10 51:61 Zvezda je pretila u poslednjoj deonici ali su gosti trojkama sačuvali prednost i prelomili meč. Postigli su neverovatnih 17 trojki. Na kraju čak i došli do ubedljive pobede. Maodo Lo je briljirao, Nemac je ubacio 32 poena. Šilds je