Partizan pobedio sam sebe u Istanbulu: Crno-beli sopstvenim greškama prokockali 10 poena viška i izgubili od Efesa video

Kurir 24.11.2023

Košarkaši Partizana poraženi su u utakmici 10. kola Evrolige od Efesa u Istanbulu rezultatom 100:94 (22:22, 28:23, 14:29, 36:20).

Crno-beli sada imaju učinak 4-6, a Turci 5-5. Kaminski je postigao 24 poena, Doužer 21, a Naneli 16 u timu Partizana. Kod domaćina Larkin je postigao 27 poena, Tompson 18. U narednom kolu Partizan dočekuje Panatinaikos. Partizan je imao čak 20 izgubljenih lopti i to ga je koštalo pobede. Crno-beli su u poslednju četvrtinu ušli sa 10 poena viška, ali su je brzo prokockali. Efes je postigao čak 36 poena u poslednjoj četvrtini i na kraju stigao do bitne pobede. Domaći