La, la, la, la, la, Ronaldo: Arapski komentator u transu posle spektakularnog gola Kristijana video

Kurir 25.11.2023

Fudbaleri Al Nasra savladali su na svom terenu Al Ahdud sa 3:0 u okviru 14. kola prvenstva Saudijske Arabije.

Al Nasr sada ima 34 boda na drugom mestu, jedan manje u odnosu na vodeći Al Hilal, koji ima i meč manje. Kristijano Ronaldo je na ovoj utakmici postigao dva gola, oba u drugom poluvremenu, a drugi privlači posebnu pažnju. Al Nađi je doveo svoj tim u vođstvo u 13. minutu, a Kristijano Ronaldo je duplirao prednost u 77. minutu. Tri minuta kasnije viđen je najlepši trenutak na utakmici. Golman gostiju je pogrešio, odbio je loptu u polje, a onda je Kristijano Ronaldo