Kome je to Srbin začepio usta? Italija bruji o proslavi gola Dušana Vlahovića (video)

Večernje novosti 27.11.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Juventusa i Intera odigrali su sinoć u Torinu nerešeno 1:1, u meču 13. kola italijanske Serije A

Foto: AP Poveo je Juventus golom srpskog reprezentativac Dušana Vlahovića u 27. minutu, da bi izjednačenje Interu doneo Lautaro Martines golom u 33. minutu. Vlahović je prekinuo golgeterski post koji je trajao duže od dva meseca! Poslednji put je Dušan tresao mrežu 19. septembra protiv Lacija. Tada je dao dva pogotka i od tada - nijedan. Na ukupno deset utakmica, računajući i dve za selekciju Srbije, Dušan nije dao gol. U međuvremenu je trpeo brojne kritike, počelo