Zvezda "promašila" evropsko proleće: Jang bojs nokautirao crveno-bele, srpski šampion će dugo pamtiti ovaj meč

Večernje novosti 28.11.2023  |  Č. V.

CRVENA zvezda poražena je u Bernu od Jang bojsa sa 2:0 u 5. kolu Lige šampiona i na ovaj način je izgubila sve šanse da i od proleća igra u Evropi.

FOTO: Tanjug/AP Mogli su crveno-beli da imaju početak iz snova na ovoj utakmici. Dve kolosalne prilike nije iskoristio Šerif Endijaje u prvih pet minuta. Najpre mu je udarac zaustavio Antoni Raćopi, a potom je glavom iz odlične pozicije šutirao preko gola. Stigla je kazna za promašaje u 8. minutu. Posle kornera domaćin je uspeo da povede. Benito je šutirao, odbranio je taj pokušaj Omri Glazer, no lopta se odbila do Koste Nedeljkovića i završila u mreži Zvezde.