Srbin oborio bizaran rekord u Ligi šampiona: Gubili su 3:0, a onda je on kročio na teren! Pitanje je da li će neko ponoviti ovo

Kurir 30.11.2023
Srbin oborio bizaran rekord u Ligi šampiona: Gubili su 3:0, a onda je on kročio na teren! Pitanje je da li će neko ponoviti…

Neverovatno veče smo gledali u Ligi šampiona, a u neverovatnom remiju Intera sa Benfikom 3:3 pao je jedan rekord.

Sjajni veteran u dresu "nerazura" Marko Arnautović oborio je rekord koji teško da će ikada pasti. Gubio je Inter 3:0 od Benfike na poluvremenu, a onda je u 51. minutu Srbin u napadu tima iz Milana pokrenuo preokret. Dao je prvi gol i tako oborio rekord elitnog takmičenja i to zato što je prethodni pogodak u Ligi šampiona postigao pre 4.740 dana. To se desilo 2010. godine kada je igrao za Verder, a tada je pogodak postigao upravo u meču sa Interom. Sada je 13 godina