Još jedna stresna scena u Šapcu: Fudbaler Mačve koji je kolabirao na utakmici oseća se bolje

Danas 04.12.2023  |  G. A.

Na meču Prve lige Srbije između Mačve i Smedereva u Šapcu desila se potresna scena.

Nigerijski napadač Efe Ugiagbe (19), koji je došao u Mačvu pre dva meseca, zamenjen je u 63. minutu, neposredno posle izjednačujućeg gola gostioju (1:1). I – srušio se. Prebačen je u bolnicu, gde mu je stanje stabilizovano, ali je i dalje na ispitivanjima. Oseća se bolje. Mačva je nedavno doživela isti stres. Na meču šesnaestine finala Kupa Srbije protiv Mladosti GAT u Šapcu nekoliko minuta po ulasku u igru kolabirao je Elajdža Pis, takođe Nigerijac. ofanzivni