Trener Zvezde posle poraza od Valensije: Zabrinut sam zbog naše partije u prvom poluvremenu

Danas 06.12.2023  |  V. N.

Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle meča 12. kola Evrolige u kojem je njegov tim izgubio u gostima od Valensije (85:81), da su pobednika odlučili detalji. – Bila je neizvesna utakmica na kraju, odlučili su detalji.

Mislim da je prvo poluvreme pripalo Valensiji, ali drugo je nama. Vratili smo se u utakmicu, imali smo šanse. Otvorene šuteve smo mašili, nismo igrali neke akcije koje smo mogli i izgubili smo utakmicu – izjavio je Grk. On je dodao da je Zvezda imala priliku da ostvari prvi trijumf ove sezone na gostujućem terenu u Evroligi. – Naravno, treća četvrtina je bila drugačija kao i naš pristup. Naravno da sam zabrinut što se nismo borili tako od samo starta. Ovo je nešto