Zvezdina filijala umalo izbacila Partizan iz Kupa, crno-beli u četvrtfinalu tek posle izvođenja penala

Danas 07.12.2023  |  V. N.

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su kao domaćini savladali jednu od filijala Crvene zvezde , člana Prve lige Srbije Grafičar tek posle boljeg izvođenja penala sa 5:4.

Utakmica na stadionu u Humskoj završena je rezultatom 1:1, ali su gosti, čiji se stadion takođe nalazi na Topčiderskom Brdu, imali više prilika da dođu do trijumfa posle dva poluvremena. U prvih 45 minuta samo zahvaljujući golmanu Jovanoviću i nespretnosti gostujućih napadača, gosti nisu iskoristili brojne šanse Ajdara, Babakara i Stojanovića. S druge strane, u timu Partizana samo je mladi napadač Samed Baždar imao nekoliko polu šansi. Kao da prvo poluvreme nije