Real Sosijedad rasturio Viljareal: Kaznena ekspedicija iz Baskije potopila "Žutu podmornicu"

Kurir 09.12.2023

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na gostujućem terenu Viljareal sa 3:0, u utakmici 16. kola španskog prvenstva.

Sosijedad je poveo golom Mikela Merina u 38. minutu, a tri minuta kasnije prednost je udvostručio Martin Subimendi. Konačan rezultat postavio je Takefusa Kubo u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena. Real Sosijedad ima osam pobeda i peti je na tabeli sa 29 bodova. Viljareal je pretrpeo osmi poraz i zauzima 13. mesto na tabeli sa 16 bodova. (Beta) 01:47 Džudisti 1 Pratite Kurir sport na Viberu Kurir

Zdjelar: Momci, pokažite zube