Ne pomaže ni buđenje Luke Jovića, majstorija Murijela srušila Milan u Bergamu!

Sportske.net 09.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Atalante savladali su na domaćem terenu ekipu Milana rezultatom 3:2 u okviru 15. kola italijanske Serije A. "Boginja" iz Bergama je u dva navrata imala vođstvo protiv gostiju iz Lombardije koje je poraza umalo spasio reprezentativac Srbije Luka Jović svojim drugim golom u poslednja dva meča.

Ipak, presudila je majstorija Murijela u petom minutu nadoknade vremena. Ekipe su krenule veoma otvoreno od samog početka susreta, ali pokušaji Lukmana i Ketelarea na jednoj, te Pulišića i Tomorija na drugoj strani nisu promenili rezultat na semaforu. Ali, jeste udarac Ademole Lukmana iz 38. minuta kada je reprezentativac Nigerije posle dodavanja Kopmajnersa promešao odbranu rivala i uz malo sreće savladao Manjana. Milan je neposredno pred odlazak na odmor uspeo da