Burno na ''Krovu'' - Suma iz lože gledao poraz Pazaraca, tuča u nadoknadi!

Sportske.net 10.12.2023  |  Sportske.net

Osamnaesto kolo Superlige Srbije nastavljeno je utakmicom između IMT-a i Novog Pazara, a bodove je osvojio domaći tim, pobedom rezultatom 1:0. ''Traktoristi'' su tako prekinuli seriju od tri uzastopna poraza u prethodna tri kola i sada imaju 17 bodova na dvanaestom mestu, a Pazarci su istovremeno prekinuli svoj niz od tri vezane pobede.

Sve je za Pazarce moglo da bude drugačije da je Marko Šćepović u 16. minutu meča iskoristio stopostotnu priliku, ali posle centaršuta sa leve strane je sa pola metra udaljenosti ''uspeo'' da pošalje loptu preko gola! IMT je poveo na samom startu drugog poluvremena, u 46. minutu, kada je Miloš Luković iskoristio jednu dubinsku loptu koja mu je bila upućena, ušao u kazneni prostor i savladao golmana Mirkovića za 1:0. Odličnu priliku za 2:0 imao je Radočaj u 66.