Luka Jović taman postane junak milana, a ono... Majstorija u 95. kakva se retko viđa (video)

Večernje novosti 09.12.2023  |  Novosti online

Luka Jović je i na drugom uzastopnom meču dao gol za AC Milan, a to ipak nije bilo dovoljno za rezultatski uspeh roso-nerih.

FOTO: Tanjug/AP Bivši prvak Evrope je gostovao u Bergamu ekipi Atalante koja je prvi put povela prvim golom Lukmana u 38. minutu, a onda i njegovim drugim, u 55, nakon što je u sudijskoj nadoknadi vremena pred veliki predah Žiru privremeno izjednačio na 1:1. U igru je u 72. minutu ušao srpski napadač, koji je samo osam minuta kasnije poravnao rezultat. Luka Jović je tada gol dao na asistenciju Pulišića... LUKA JOVIC 2 GOALS IN 2 GAMES pic.twitter.com/csDipe6gUI —