Kada Sergej ovako centrira, Mitru ne preostaje ništa drugo nego da - zakuca! Srbi vode Al Hilal ka trofeju!

Sportske.net 11.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Al Hilala plasirali su se u polufinale arapskog Kupa kralja, pošto su danas pobedili Al Tavon rezultatom 2:0.

Heroj je bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović koji je postigao oba gola, dok je Sergej Milinković-Savić bio asistent kod drugog pogotka. Mitrović je u finišu prvog poluvremena bio na pravom mestu, posle kornera je pokupio odbitak i pogodio za 1:0. Još lepši pogodak pao je u 52. minutu, Sergej Milinković-Savić je uputio oštar centaršut na peterac, a Mitar je u svom stilu zakucao glavom za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Brazilac Malkom u 85. minutu. Al Hilal