POLUVREME- Čukarički gubi, ali ima igrača više u Genku!

Sportske.net 14.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog gube sa 1:0 posle prvih 45 minuta utakmice poslednjeg kola grupe F Lige konferencija protiv Genka u Belgiji. "Brđani" nakon pet odigranih utakmica u Evropi još uvek nisu osvojili ni bod i nemaju šanse da prođu dalje, dok je Genku pobeda neophodna kako bi imao priliku da se plasira u nokaut fazu.

Domaći su bili mnogo bolji rival na startu utakmice. Mogli su da povedu već u drugom minutu preko Sora, ali je njegov udarac završio tik pored gola gostiju. Idealnu priliku Genk je imao u devetom minutu kada je Stanković skrivio jedanaesterac za goste, odogvornost preuzeo Pejncil, ali je golman Čukaričkog Nenad Filipović sjajnom odbranom zaustavio njegov udarac sa "bele tačke". Samo pet minuta kasnije nova fantastična odbrana Filipovića, ovoga puta je šutirao Sor,