Crno-beli stigli do novog trijumfa! Panter i Doužer ućutkali Kaunas, četvrta uzastopna pobeda za Partizan u Evroligi

Večernje novosti 14.12.2023  |  Novosti online

Košarkaši Partizana pobedili su Žalgiris na gostovanju u okviru 14. kola Evrolige (85:93)

FOTO: M. Vukadinović Fenomenalna partija Partizana krunisana je pobedom u Kaunasu. Prvo poluvreme je bilo besprekorno, izabranici Željka Obradovića su sve pogađali u napadu a odigrali i vrlo dobru odbranu, što crno-bele odvodi na poluvreme sa 14 poena prednosti. Tokom treće četvrtine je domaćin smanjio prednost na samo dva poseda, međutim ''parni valjak'' je imao odgovor na sve to i pri kraju treće deonice ponovo odlazi na dvocifrenu prednost. Četvrta četvrtina je