Radovan Krivokapić o Jan-Karlu Simiću, novom dragulju srpskog fudbala i Milana: „Naša viber-grupa bila presrećna kad je ušao mali, rano za poređenja s Vidićem i Barezijem“

Danas 18.12.2023  |  G. A.
Radovan Krivokapić o Jan-Karlu Simiću, novom dragulju srpskog fudbala i Milana: „Naša viber-grupa bila presrećna kad je…

Minulog vikenda na Apeninima pažnju je na sebe skrenuo Jan-Karlo Simić, dragulj Milana i srpskog fudbala.

Osamnaestogodišnjak, koji obavlja poslove u odbrambenoim redu, dobio je silom prilika šansu da debituje u crveno-vrnom dresu italijanskog velikana. Jan-Karlo Simic je poslat u vatru u 24. minutu utakmice 16. kola Serije A protiv Monce na San Siru jer se povredio Tomazo Pobega. Zgrabio je priliku koju mu je pružio trener Stefano Pjoli. U 41. minutu stvorio se na pravom mestu kao da je najistureniji napadač da udvostruči Milanovo vođstvo (konačan rezultat bio 3:0).