Srbi tresu mreže u Italiji - Vlahović pogodio za pobedu Juventusa, Ilić strelac u Torinu

RTS 23.12.2023

Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol u pobedi Juvetnusa nad ekipom Frozinonea rezultatom 2:1 u utakmici 17. kola italijanske Serije A. Torino i Udineze su podelili plen - 1:1, a gol za izjednačenje u 88. minutu postigao je Ivan Ilić.

Juventus je na svom terenu savladao Frozinone rezultatom 2:1. Klub iz Torina je poveo golom Kenana Jildiza u 12. minutu, a izjednačio je Haime Baez u 51. minutu. Pobedu crno-belima doneo je reprezentativac Srbije Dušan Vlahović u 81. minutu, kada je na centaršut Vestona Mekenija loptu glavom poslao u desni ugao gola domaće ekipe. Vlahović nije bio u startnih 11 Juventusa, ali je u 55. minutu zamenio strelca prvog gola Kenana Jildiza. Juventus je trenutno na drugom