POLUVREME - Šta se dešava, Partizan neprepoznatljiv i u Zadru!

Sportske.net 24.12.2023  |  Sportske.net

Posle gostovanja u Madridu, gde crno-beli pre svega energetski nisu bili na očekivanom nivou, nevezano za ubedljiv poraz od favorizovanog Reala, ekipa Partizana ni tokom prvog poluvremena večerašnjeg derbija 13. kola AdmiralBet ABA lige protiv domaćeg Zadra ne liči na onaj tim koji je vezao pet pobeda u Evroligi.

Zadrani pred svojih 8.500 navijača to za sada na pravi način koriste i posle prvog poluvremena vode sa 47:34. Od samog početka meča Zadrani su uspostavili kontrolu dešavanja na terenu. Partizan je pokušavao trojkama da rešava svoje napade, ali nije im to prolazilo, što je domaćin uspešno kažnjavao uglavnom odlilnim prodorima pod koš crno-belih. Do pred kraj prve četvrtine Partizan je držao rezultatski priključak, ali Zadrani onda odlaze na ''plus 7'', da bi