Mitrović pogodio za kraj sjajne godine! Srpska gol mašina sa penala potvrdila pobedu Al Hilala

Kurir 29.12.2023

Fudbaleri Al Hilala slavili su nad Al Feihom sa 2:0, a drugi gol na meču postigao je Aleksandar Mitrović.

Srpski fudbaler 17. pogodak u ligi Saudijske Arabije postigao je sa "bele tačke". Pogledajte: ⚽️ GOOOAL Aleksandar Mitrović sur penalty ! Al Fayha 0 - 2 Al Hilal pic.twitter.com/qrGaqrGH6T — SPL 🇸🇦 (@ActuSPL) December 29, 2023 Al Hilal je u gostima ekipi Vuka Rašovića slavio rezultatom 0:2, a strelac prvog gola je bio Ali Al Bulajhi u 86. minutu. Umalo da to bude jedini pogodak na meču, ali je Mitrović u 11. minutu nadoknade postavio konačan rezultat. Mitrović i