Pepelu dva puta sa kreča potopio "žutu podmornicu"!

Sportske.net 02.01.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Valensije savladali su na domaćem terenu ekipu Viljareala rezultatom 3:1 u okviru 19. kola španske Primere. "Slepi miševi" su ostvarili novu pobedu na domaćem terenu, a tako nešto se moglo nagovestiti već posle prvih 45 minuta.

Jedva da je prošlo nešto više od tri minuta igre kada je Roman Jaremčuk dobro reagovao na povratnu loptu Gaje i savladao Jorgensena. Sredinom prvog poluvremena, sudija Manzano dosudio je penal za Valensiju, a siguran sa bele tačke bio je Pepelu u 27. minutu. Isti fudbaler bio je bez greške i u 57. minutu kada je postigao novi pogodak sa penala i tako praktično rešio pitanje pobednika na ovom susretu. Utešni pogodak za Viljareal postigao je Đerar Moreno u 73. minutu