Извор: Еуроневс/Економија архива вести 07.01.2024
Мали најавио велику инвестицију у Ер Србију: До маја ће стићи два широкотрупна авиона Ербас А330
Еуроневс 07.01.2024
Потпредседник владе и министар финансија Синиша Мали изјавио је Тањугу да ће до маја стићи још два широкотрупна авиона Ербас А330 за Ер Србију. Српски авио-превозник је постао најбрже растућа и најдинамичнија авио-компанија у… »
Огласили се из Одбора за безбедност саобраћаја САД и открили да ли је неко седео поред прозора кад је отпао труп авиона
Еуроневс 07.01.2024
Председавајућа америчког националног Одбора за безбедност саобрац́аја (НТСБ) Џенифер Хоменди изјавила је да ниједан путник није седео до прозора авиона Боинг 737 МАКС 9 компаније Аљаска Ерлајнс у тренутку када је отпао део… »
Хонда разматра да уложи 12,5 милијарди евра у изградњу фабрике ЕВ у Канади
Еуроневс 07.01.2024
Јапанска компанија Хонда разматра да уложи 18,4 милијарди канадских долара (око 12,5 милијарди евра) у изградњу фабрике за електрична возила у Канади, пренео је Никеи Асиа. Јапански лист је објавио да Хонда разматра изградњу… »

