Fudbaleri Napolija pobedili golom u 90+6. minutu i prekinuli lošu seriju

RTS 13.01.2024

Fudbaleri Napolija pobedili su Salernitanu rezultatom 2:1 posle preokreta i golom u 90+6. minutu čime su konačno prekinuli seriju očajnih rezultata u Seriji A. Torino je u Đenovi odigrao meč bez golova, a mrežu je uspešno sačuvao srpski internacionalac Vanja Milinković-Savić.

Poslednjeplasirana Salernitana je povela na stadionu Dijego Armando Maradona u 29. minutu golom Antonija Kandreve i zapretila da priredi veliko iznenađenje na gostovanju. Navijači Napolija su se uplašili da će to biti četvrta utakmica u nizu bez pobede u Seriji A, ali da ne bude tako, pobrinuo se junak preokreta i pobede, defanzivac rođen u Prištini Amir Rahmani. Prvo je u četvrtom minutu nadoknade poluvremena izborio penal koji je u gol pretvorio Mateo Politano, a