Leverkuzen zadržao vrh golom u nadoknadi, Lajpcig izgubio kod kuće, "Jarčevi" sve bliži Cvajti!

Sportske.net 13.01.2024  |  Sportske.net

Keln je na svom terenu očekivao pobedu protiv Hajdenhajma, ali je bilo samo 1:1.

Poveli su domaći u 29. minutu utakmice, Zelke je bio strelac nakon asistencije Kajnca, a gosti su uspeli u nastavku da stignu do izjednačenja. Igrao se 55. minut kada je Bek pogodio mrežu domaćina za konačnih 1:1. U derbiju kola Lajpcig je dočekao Ajntraht iz Frankfurta, na kraju pobeda gostiju u jednom veoma zanimljivom meču, bilo je 0:1. Jedini gol na ovoj utakmici videli smo u 7. minutu meča kada je pogodio Knauf. Zanimljivo, to je bio jedini šut u okvir gola za