POLUVREME - Zvezda gubi od kiparskog drugoligaša!

Sportske.net 17.01.2024  |  Sportske.net

Crvena zvezda danas igra prvu utakmicu na pripremama na Kipru, rival joj je kiparski drugoligaš Akritas, a posle prvih 45 minuta Kiprani vode sa 2:1! Zvezda je u današnji meč ušla u sastavu: Glazer - Radojević, Spajić, Dragović, Nikolić - Stamenić, Kanga, Lučić, Katai - Olajinka, Endiaje.

Prvu dobru priliku imao je Stamenić u petom minutu, kada je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je njegov šut izblokiran i lopta je završila u korneru. Samo dva minuta kasnije Olajinka je iznudio jedanaesterac za crveno-bele, Moreira ga je faulirao, a Aleksandar Katai je bio precizan sa bele tačke i pogodio za 1:0. Akritas je prvi put pripretio u 16. minutu, bila je to odlična prilika za njih, ali Tijerno je udarcem glavom poslao loptu zamalo pored gola. Minut