Kakav srpski okršaj u Italiji: Posle Samardžića pogodio i Jović, spektakularan finiš meča Udineze - Milan (video)

Večernje novosti 20.01.2024

FUDBALERI Milana uspeli da naprave veliki preokret i pobede Udineze u gostima sa 3:2 u 21. kolu Serije A. Golove na ovoj utakmici postigli su srpski reprezentativci Lazar Samardžić i Luka Jović.

FOTO: Profimedia Vezista tima iz Udina je bio strelac u 42. minutu. To mu je bio treći pogodak u prvenstvu Italije. Napadač "rosonera" je priliku da zaigra dobio u 75. minutu, a samo osam mu je bilo potrebno da se upiše u strelce. On je dobro ispratio odbitak lopte i glavom je uspeo da je smesti u mrežu rivala. 🔴⚫️ Luka Jovic's goal vs Udinese! ⚽️ pic.twitter.com/tWt5JQozTa — Milan Club Dubai (@MilanClubDubai) January 20, 2024 Jović igra sjajno. Na osam poslednjih