Zvezda se nije ni oznojila protiv FMP-a: Jago briljirao dabl-dablom, Lazić ga ispratio, čeka se derbi s Partizanom

Nova 21.01.2024  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su FMP sa 87:54 u meču 17. kola ABA lige na svom parketu u Beogradskoj areni.

Crveno-beli su jedine poteškoće u meču imali tokom druge četvrtine i mimo toga FMP nije skoro uopšte uspevao da parira ni u odbrani, ni u napadu. Ekipa Janisa Sferopulosa je pobedila znatno ubedljivije nego u prvom delu sezone kada je sve rešavala tek u poslednjih pet minuta. Ovog puta je pitanje pobednika rešeno već u prvoj četvrtini, pa je Zvezda na skoru od 15 pobeda i dva poraza, dok je FMP na pet pobeda i 12 poraza. Najefikasniji i najbolji kod pobednika bio