Dva gola Vlahovića u pobedi fudbalera Juventusa protiv Lećea za prvo mesto (video)

Politika 21.01.2024

Fudbaleri Juventusa savladali su večeras na gostovanju Leće 3:0 u utakmici 21. kola italijanske Serije A, uz dva gola Dušana Vlahovića.

Srpski golgeter pogađao je u 59. i 68. minutu, dok je treći gol postigao Bremer u 85. minutu. Posle poluvremena bez pogotka, na scenu je stupio srpski reprezentativac i za devet minuta dva puta matirao protivničkog golmana. U 59. je Vlahović doneo prednost Staroj dami lepim volej udarcem, posle centaršuta Kambijasa sa leve strane. Već u 68. novi pogodak. Ovoga puta je Srbin praktično „ukrao“ gol Venstonu Mekeniju koji je skočio na drugoj stativi i glavom zahvatio