Goleada u Pamploni, Maksimovićev gol nedovoljan, imamo li već dobitnika "Puškaša"?!

Sportske.net 21.01.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Osasune pobedili su na svom stadionu ekipu Hetafea rezultatom 3:2 u 21. kolu La Lige.

Iako je Osasuna posle pola časa igre imala dva gola prednosti, Hetafe je u drugom poluvremenu u razmaku od samo pet minuta stigla do izjednačenja, a drugi pogodak za goste postigao je naš Nemanja Maksimović. Ipak, 10 minuta pre kraja, Areso je postigao možda i najlepši gol ove sezone, iz mrtvog ugla. Osasuna je povela u devetom minutu kada je Raul Garsija iskoristio asistenciju Ibanjeza i iskusno poslao loptu ispod golmana za 1:0. U 31. minutu Iker Munjoz je