POLUVREME - Baždar sve odlično radi do šuta na gol, ni penal nije bio dovoljan!

Sportske.net 24.01.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana ovog popodneva igraju utakmicu protiv kiparskog drugoligaša Aja Nape na pripremama na Kipru, a posle prvog poluvremena rezultat je 0:0, iako su crno-beli bili mnogo bolji, ali su propustili veliki broj prilika, čak i penal.

Partizan je ovaj meč počeo u sastavu: Stevanović, Filipović, Roganović, Saničanin, Šehović, Šćekić, Kastiljo, Jevremović, Trifunović, Nikolić, Baždar. Partizan je od samog početka meča bio bolji, konkretniji i odmah je počeo da stvara prilike, pa je već imao tri u prvih šest minuta. Najpre u drugom minutu Baždar šutira preko gola posle Šehovićevog centaršuta sa leve strane, minut kasnije Nikolić posle kornera vraća loptu za novajliju Denila Kastilja, ali je njegov