Mariska Merš iz Luksemburga pala pred čarapanima: Napredak ostvario prvu pobedu na pripremama u Antaliji, u Turskoj

Kurir 25.01.2024

Napredak je u drugoj pripremnoj utakmici u Antaliji, u Turskoj – pobedio sa 2:1 ekipu Mariska Merš, člana elitne lige Luksemburga.

Čarapani su imali potpunu dominaciju u prvom poluvremenu, a Luksemburžani su samo jednom zapretili. U osmom minutu, posle prekida, Moreira je ubacio loptu pred Napretkov gol, dobro je skočio visoki Rodrigez, ali je njegov udarac glavom završio van okvira gola, pa nije ni bilo opasnosti za Savića. Napretkovci su bili u šansi već u petom minutu, ali je usledila dobra intervencija odbrane rivala nakon kornera, lopta je ipak stigla do Vukajlovića, koji je snažno