FA kup - Nervoza u Londonu i Sitijev "minimalac", preko Totenhema do osmine finala!

Sportske.net 26.01.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija savladali su u Londonu ekipu Totenhema rezultatom 1:0 i tako ostvarili plasman u osminu finala FA kupa.

Izabranici Pepa Gvardiole morali su večeras sa pogađaju mrežu rivala dva puta ne bi li savladali Spurse. Siti je postigao gol već u petom minutu, ali je isti poništen zbog ofsajda u kojem se našao Bob. Drugo poluvreme proteklo je u velikoj nervozi, sudija Tirni je pokazao čak šest žutih kartona, a kada se činilo da će isti rivali odlučivati o prolasku dalje u narednom meču, pojavio se Natana Akea. Posle kornera sa leve strane, u petercu "pevaca" najbolje se snašao