POLUVREME - Partizan opet iz debelog minusa u plus, Aleksa kao uragan, Doužer nezaustavljiv, čeka se kapiten da proradi!

Sportske.net 26.01.2024  |  Sportske.net

U izvanrednoj atmosferi pred punim tribinama beogradske ''Štark arene'', Partizan je večeras dočekao ekipu litvanskog Žalgirisa, a posle prvog poluvremena rezultat je 45:43 za crno-bele.

Partizan opet loše počinje utakmicu, kao nedavno protiv Makabija. Obradovićev tim odmah ulazi u ozbiljan rezultatski minus, pa je posle samo minut i po igre Žalgiris poveo sa 8:1, pre svega zahvaljujući Evansu koji je pogodio dve trojke. Uz to su gosti zaigrali agresivno u odbrani, a kapiten Kevin Panter je prilično indisponirano počeo ovaj meč, izgubio je jednu loptu na svojoj polovini i omogućio lake poene rivalu, a onda promašio zicer na suprotnoj strani posle