Kakva ludnica u Španiji: Barselona i Viljaeral odigrali neverovatnu utakmicu, navijači se hvatali za glavu, a Real trlja ruke (video)

Večernje novosti 27.01.2024
Kakva ludnica u Španiji: Barselona i Viljaeral odigrali neverovatnu utakmicu, navijači se hvatali za glavu, a Real trlja ruke…

FUDBALERI Barselone i Viljareala odigrali su neverovatnu utakmicu u 22. kolu La Lige. Na kraju su Katalonci pognute glave napustili "Monžuik" pošto su poraženi sa 3:5.

FOTO: Tanjug/AP Ovaj meč obilovao je preokretima, interesantnim sudijskim odlukama, golovima u nadoknadi... Razlog za slavlje su imali gosti koji su na ovaj način ozbiljno udaljili tim Ćavija Ernandeza od titule. Viljareal je do prednosti došao u idealnom momentu. Đerard Moreno je u 41. minutu postigao gol. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. Kada je Ilijas Akomah povisio na 0:2 u 54. minutu delovalo je da će Barselona teško do bodova. Ipak, nakon toga