POLUVREME - TV prenos kroz bodljikave žice, Partizanu poništavani golovi, ali tandem Ovusu-Saldanja je jači i od toga!

Sportske.net 28.01.2024  |  Sportske.net

U depresivnom ambijentu, na terenu oko koga su razvučene bodljikave žice, kroz koje i gledamo ovu utakmicu, Partizan se danas sastao sa bugarskim Botevom u novoj proveri na pripremama na Kipru.

Posle prvog poluvremena, Partizan vodi sa 1:0, a moglo je da bude i ubedljivije. Partizan je bio znatno bolji rival u prvih pola sata, a čak tri gola su crno-belima poništena zbog sumnjivih ofsajd pozicija za nekih dvadesetak minuta igre. I konačno, prvi gol koji je priznat postigao je Mateuš Saldanja u 23. minutu meča. Posle odličnog dodavanja novajlije Ovusua koji je pre toga i osvojio loptu, probio je Brazilac kroz sredinu, pobegao svom čuvaru i na kraju mu je