Nikola Jokić brutalnim tripl-dablom razbio janisa i Milvoki! Srbin odigrao strašnu utakmicu i vodio Nagetse do preokreta (video)

Kurir 30.01.2024
Nikola Jokić brutalnim tripl-dablom razbio janisa i Milvoki! Srbin odigrao strašnu utakmicu i vodio Nagetse do preokreta…

Tri četvrtine bile su potrebne da Nikola Jokić dođe do tripl-dabl učinka u pobedi Denvera nad Milvokijem rezultatom 113:107.

Nagetsi su do trijumfa protiv Baksa stigli iako su se u prvoj četvrtini suočili sa dvocifrenim zaostatkom. Uspeli su da prvih 12 minuta završe sa samo jednim poenom minuta, a na poluvremenu ni "pola koša" nije razdvajalo dve ekipe pošto je rezultat bio 56:56. Milvoki je odigrao slabu treću deonicu u kojoj je postigao samo 19 poena nakon čega u poslednjih 12 minuta nisu mogli da se vrate. Jokić je već posle tri četvrtine imao tripl-dabl učinak, a meč je završio sa