Premijer liga: Siti slavio nad Barnlijem - Totenhem se mučio sa Brentfordom, ali pobedio

Kurir 31.01.2024

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su kao domaćini Barnli sa 3:1, u meču 22. kola engleske Premijer lige.

Strelci za Siti bili su Hulijan Alvares u 16. i 22. i Rodri u 46. minutu. Gol za Barnli postigao je Amen Al Dakli u trećem minutu sudijske nadoknade vremena. Siti je osvojio 46 bodova, i nalazi se na deobi drugog mesta sa Arsenalom. Barnli je na 19. poziciji sa 12 poena. U narednom kolu, Siti će gostovati Brentfordu, dok će Barnli dočekati Fulam. U istom terminu, Totenhem je na svom terenu pobedio Brentford sa 3:2. Golove za Totenhem postigli su Destini Udodži u