Haos na Kipru: Zvezdin meč prekinut zbog tuče, Milojević povukao ekipu sa terena (video)

Večernje novosti 01.02.2024

POSLEDNjA utakmica Crvene zvezde na pripremama na Kipru nije odigrana do kraja. Prekinuta je zbog tuče na terenu.

Foto: Printskrin Youtube/Crvena zvezda Igrao se 67. minut kada je fubdaler Boteva Diogo Barbosa posle jednog starta krenuo ka Urošu Spajiću i udario ga rukama po licu. Kada su se stvari smirile trener crveno-belih Vladan Milojević odlučio je da povuče ekipu sa terena pri rezultatu 2:1 za šampiona Srbije. Što se utakmice tiče, sva tri pogotka viđena su u prvom poluvremena. Igrao se 8. minut kada je Šerif Endijaja dobro ispratio akciju i nije mu bilo teško da iz