Srbija na korak od eliminacije: Posle Kecmanovića i Lajović doživeo brodolom na Dejvis kupu!

Hot sport 02.02.2024

Ništa nije isto bez Đokovića U dramatičnim kvalifikacijama za svetsku grupu Dejvis kupa, srpski teniseri su se našli pred teškim izazovom bez Novaka Đokovića, a Slovačka je, nakon prvog dana, zauzela ubedljivu prednost od 2:0.

Kecmanović je prvi doživeo poraz od Klajna, a potom je Dušan Lajović, uprkos dobijenom prvom setu, doživeo poraz od Molčana rezultatom 4:6, 6:2, 6:0. Srbija se sada nalazi na ivici ispadanja, jer se igra do tri pobede, a srpski teniseri su suočeni sa izuzetno teškim zadatkom – moraju pobediti u dublu i dva singla u subotu kako bi održali šanse za prolazak dalje. Lajović je započeo meč pobednički osvajanjem prvog seta 6:4, pružajući nadi domaćoj publici da će se