Evertonovi prekidi poništili Rišarlisonove majstorije, Totenhem u 90+ ispustio pobedu!

Sportske.net 03.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Evertona i Totenhema remizirali su na "Gudisonu" rezultatom 2:2 u 23. kolu Premijer lige.

U centru pažnje bio je dvostruki strelac i bivši igrač Evertona - Rišarlison, koji je danas postao prvi Brazilac sa 10+ golova u "ligama petice" u tekućoj sezoni. Ali, njegove golove poništili su Evertonovi prekidi u 30. i 90. minutu. Već u četvrtom minutu gosti su poveli kada je Udogi odlično centrirao, a Rišarlison postavio nogu i poslao loptu pod prečku za 0:1. I pored primljenog gola, Everton je delovao veoma dobro, a domaći su bili posebno opasni iz prekida,