POLUVREME - Novi ljubimac ''grobara'' je u ''Areni'', video je očajni Partizan i poluprazne tribine!

Sportske.net 05.02.2024  |  Sportske.net

Košarkaši Partizana večeras su dočekali ekipu Splita u ''Štark areni'', u okviru 19. kola AdmiralBet ABA lige, a posle prvog poluvremena rezultat je 44:30 u korist Splićana.

Imajući u vidu pobedu Budućnosti nad Crvenom zvezdom, crno-beli večeras imaju imperativ pobede ako žele da zadreže drugo mesto na tabeli, ali ono što su pokazali u prvom delu igre nije impresioniralo njihove pristalice. Bez kapitena Pantera, zatim Doužera i Trifunovića u sastavu, Partizan tokom prvog poluvremena nije imao nijednog previše raspoloženog igrača u napadu. Gosti iz Splita su to tokom prve četvrtine iskoristili da održe rezultatski egal, a u drugoj