Crno-beli zaustavljeni u šesnaestini finala LŠ: Fudbaleri Brage do 19 godina slavili u Humskoj protiv Partizana

Večernje novosti 07.02.2024

Fudbaleri Partizana do 19 godina poraženi su od Brage (2:0) u okviru šesnaestine finala Lige šampiona za mlade.

Foto: FK Partizan Tokom prvog poluvremena nije bilo mnogo dešavanja, Braga je kontrolisala igru ali nisu uspeli da dođu do pogotka, kao ni crno-beli nakon kontra napada. Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo portugalskoj ekipi. Prvi gol na meču postigao je Rodžer Fernandes u 64. minutu. Mreže su mirovale sve do prvog minuta sudijske nadoknade kad je Braga povećala prednost na 2:0, a gol je postigao Duarte. Partizan ovim porazom završava takmičenje, dok će