Денвер срушио лејкерсе: Јокић у сјајној партији свог тима флертовао са трипл-даблом! (видео)

Хот спорт 09.02.2024

Нагетси су сада на деоби првог места Денвер Нагетси остварили су изузетно тешку победу на гостовању Лејкерсима у Лос Анђелесу резултатом 114:106, задржавши се фактички на дељењу првог места са Минесотом.

Најзаслужнији за ову импресивну победу актуелног шампиона био је поново Никола Јокић, који је постигао 24 поена (9/20 ФГ, 4/4 ФТ), ухватио 13 скокова и забележио 9 асистенција. Денвер је од првог минута успоставио контролу над утакмицом, задржавајући вођство у већем делу меча. Занимљиво је да су једино у три наврата током целог сусрета испустили вођство. Већ у другој деоници створили су двоцифрену разлику, а трећа четвртина донела им је и предност од петнаест