Jago se pretvorio u Tea, ali nije vredelo - Drama Žalgirisu, pričaće se o sudijama!

Sportske.net 09.02.2024  |  Sportske.net

Veoma zanimljivu i rezultatski neizvesnu utakmicu odigrale su večeras ekipe Crvene zvezde i Žalgirisa u beogradskoj ''Štark areni'', u okviru 26. kola Evrolige.

Posle velike borbe, pobedu je odnela ekipa Žalgirisa rezultatom 93:91. Bio je to duel ekipa koje su pre ovog kola imale po 10 pobeda, a do jedanaeste je stigao litvanski šampion, uz grešku sudija u ključnim trenucima. Prvo poluvreme, kao uostalom i najveći deo meča, je proteklo u potpuno ravnopravnoj borbi. Od samog početka se videlo da je posle nedavne krize, Luka Mutrović ponovo ''onaj stari'' i da je raspoložen za igru, a uz njega su uvodne minute meča obeležili