Barselona nije opravdala ulogu favorita: Katalonci remizirali protiv „davljenika“

Hot sport 11.02.2024

Fudbaleri Barselone remizirali (3:3) su u meču protiv Granade u 24. kolu La Lige.

Fudbaleri Barselone dobro su počeli meč i prvi stigli do vođstva pogotkom Lamin Jamal, da bi gosti u 43. minutu preko Rikarda Sančesa izjednačili. Na startu drugog poluvremena Robert Levandovski i Fakundo Pelistri propustili su šanse na drugoj strani, da bi palestri svojim golom Granadi doneo vođstvo. Levandovski je nakon tri minuta uzvrati golom, pa je u 64. minutu rezultat ponovo izjednačen. Ignasi Mikel je u 66. minutu iskoristio centašut Faitua Mausase i