POLUVREME - Opet sumnjiva odluka u korist Reala, Ederson da časti De Brujnea i Silvu!

Sportske.net 13.02.2024  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta RB Lajpcig - Real Madrid 0:0, Kopenhagen - Mančester siti 1:2.

U Lajpcigu je prvo poluvreme obeležila odluka sudije da poništi pogodak Šeška već u trećem minutu. Iako Slovenac nije bio u nedozvoljenoj poziciji, jeste njegov saigrač, u "pasivnom" ofsajdu. Navodno, sudije su poništile gol pošto je došlo do kontakta, ali su mnogi ovu situaciju videli sa ozbiljnim negodovanjem. Pre svega zbog toga što je Lunin bio predaleko od pozicije gde je lopta došla do Šeška, a i objektivnog pitanja o tome do kakvog je zapravo došlo kontakta