Sudiju molili da prekine utakmicu posle 17:0, nije hteo, ali je na kraju upisao 6:1

Sportski žurnal 13.02.2024

Nestvaran, a regularan meč pionira Hihona industrijala i Marina de Luanke okončan rezultatom 41:1

Fudbalska utakmica u Španiji između ekipa mlađih kategorija Hihona industrijala i Marina de Luanke izazvala je brojne reakcije na Iberijskom poluostrvu. Pioniri Hihona industrijala su slavili neverovatnim rezultatom 41:1! Posle prvih četrdeset minuta, koliko traje poluvreme, rezultat je bio takođe fascinantnih 17:0! Kako je prenela „Marka”, treneri obeju ekipa su zamolili sudiju da prekine utakmicu već na poluvremenu. - Ne može, morate igrati 80 minuta - rekao je